Spotkanie „Po Wieniawskim...”
Wiadomość, opublikowana 06-12-2016

Zapraszamy na spotkanie poświęcone Międzynarodowym Konkursom im. Henryka Wieniawskiego.

Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. UAM dr hab. ANDRZEJ LESICKI i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów UAM mgr WOJCIECH JANKOWIAK uprzejmie zapraszają na spotkanie
„PO WIENIAWSKIM...”
z udziałem Dyrektora Międzynarodowych Konkursów im. Henryka Wieniawskiego ANDRZEJA WITUSKIEGO

Spotkanie poświęcone będzie ocenie i refleksjom związanym z zakończonym w październiku br. XV Międzynarodowym Konkursem Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego.

Zapraszamy do Salonu Adama Mickiewicza (Coll. Maius, ul. Fredry 10, IV p.) w dniu 8 grudnia br. godz. 18.00.

Będziemy zobowiązani za potwierdzenie udziału na adres saup@amu.edu.pl