"Niedziele z klasyką" w listopadzie
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-11-2013
"Niedziela z klasyką" to cykliczne, bezpłatne koncerty odbywające się w Museum Cafe przy Muzeum Archeologicznym w Poznaniu.

W listopadzie zapraszamy:

3 listopada - na koncert Kingi Mikołajczak- fortepian i Ewy Pilarskiej -altówka; w programie min: A. Dvorak, Schubert.
10 listopada - na koncert D. Kapczyńskiej - klawesyn i E. Brakonieckiej -flet traverso;  muzyka francuskiego baroku.
17 listopada - na koncert D. Sobkowiak- kontrabas i H. Holeskiej -fortepian, w programie: J.S. Bach, F. Schubert.
24 listopada - na koncert M. Czarneckiego - instrumenty perkusyjne, P. Rakowskiego - wibrafon, w programie: kompozycje L. Możdżera, K. Komedy, Stinga.
Występują w większości studenci Akademii Muzycznej, grający klasykę na przeróżnych instrumentach.
Początek każdego koncertu o 13.00.
Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.
Zapraszamy też na stronę www.n-z-k.pl