WYKŁAD "MIĘDZY BATUTĄ A PARAGRAFEM"
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-11-2014 , godz. 15:30
Zapraszamy na wykład otwarty Profesora Antoniego Wita pod tytułem "Między batutą a paragrafem".

Wojciech Jankowiak, Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów UAM i prof. dr hab. Roman Budzinowski, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UAM zapraszają na wykład otwarty Profesora Antoniego Wita pt. "Między batutą a paragrafem".

Wykład odbędzie się 5 listopada 2014 r. o godz. 15.30 w Auli Profesora Zygmunta Ziembińskiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Collegium Iuridicum Novum przy al. Niepodległości 53.
Prof. Antoni Wit jest nie tylko jednym z najwybitniejszych dyrygentów polskich, ale także prawnikiem. Przez prawie 30 lat kierował najlepszymi polskimi orkiestrami (Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach oraz Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej). Dyrygował także czołowymi orkiestrami świata na wszystkich kontynentach!