Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu  – pianisty i pedagoga w Zespole Szkół Muzycznych nr 4 w Poznaniu, który odbędzie się w piątek 30 września o godz. 19:00 w EDGE Music Studio przy ul. Krańcowej 24. Koncert otwiera comiesięczny cykl muzyczny „Osobiste Spotkania Muzyczne”.

Pan Jakub Dera w minionym roku akademickim był współorganizatorem koncertów prezentowanych naszej społeczności w Auli Lubrańskiego.

Poniżej kilka informacji o Pianiście, program koncertu oraz link do facebooka, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.

Jakub Dera koncertował w większości krajów europejskich, USA i Azerbejdżanie. Paul Badura-Skoda (jeden z największych pianistów XX i początku XXI wieku) określił jego grę jako „sztukę pianistyczną pełną charyzmy i pasji”. Jakub Dera jest laureatem wielu znaczących konkursów wykonawczych między innymi prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Franciszka Liszta w Los Angeles. Program recitalu wypełnią kompozycje Fryderyka Chopina i Franciszka Liszta.

PROGRAM:
Fr. Liszt – Funerailles z cyklu Harmonie poetyckie i religijne
Fr. Chopin – Nokturn Des- dur op. 27 nr 2
Fr. Chopin – Polonez cis-moll op. 26 nr 1
Fr. Chopin – Polonez es- moll op. 26 nr 2
Fr. Liszt – Consolation Des- dur
Fr. Liszt – Orage z cyklu Lata pielgrzymstwa (Szwajcaria)
Fr. Liszt – Dolina Obermana z cyklu Lata pielgrzymstwa (Szwajcaria)
WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1088797261754681